DSD, czerwono

Poniedziałek, 25 kwietnia 2011 · Komentarze(6)
Kategoria Przejażdżki
Plan był ambitniejszy, ale czas się skurczył a samemu nie chciało mi się też jeździć na Segiet i inne Repty i bunkry. Zwiedziłem więc pierwszy raz w życiu DSD :P. Do tego liznąłem lasów w Segiecie oraz jak powiedział mi mój GPS - przypadkowo także Red Rocka :P.
Zaliczyłem też jedną soczystą glebę gdy nagle skończył mi się grunt a zamiast niego pojawił się 1,5-metrowy drop :P. Zdążyłem na szybko dźwignąć koło ale poleciałem za rower, przejechałem plerami po kamieniach aż do prędkości zero, po czym z impetem przywaliłem potylicą w Matkę Ziemię :P. A raczej bym przywalił, gdybym nie miał kasku ;).

Rower złapał trochę kolorków, ja złapałem pod koniec nieco lenia, mimo iż początkowo i w trakcie było bardzo fajnie. Chyba odezwał się brak jedzenia ;). Snickersy pomagały chwilowo :P.

Potestowano wytyczanie trasy na GPS-ie, jeszcze się muszę sporo nauczyć. No i nawigować z nim także, czasami się wracałem :). Ale wygoda jest niesamowita... No i pierwszy raz udało mi się odczytać czas przejazdu :P.

Bo ulewa i burza także były. Mój chrzest na A1 ;)


Urwicho. I posiłek ;). 50,24366N 18,51100E


Widocyk


Niesamowite, że ta ulica jest tak blisko skarpy. Patrząc po tablicach informacyjnych i starej ścieżce, które leżą już gdzieś na dole :P


Wiżyn artistik
Komentarze (6)

O, naxiu się odezwał! :) Sobie wyszukałem co to SAG i już wiem. :P Na tym maratonie byłem dzień po zakupieniu rowerka i nie zdążyłem nawet tego amora dopompować pod siebie, stąd takie ugięcie. :)

ficus 20:03 poniedziałek, 16 maja 2011

no ba, przeciez od razu widac ze to 1,5metra :D
fredziomf, a wlasnie w garmin connect wreszcie dopatrzylem sie tego rzeczywistego czasu jazdy ;). mapsource i basecamp w ogole mi go nie pokazuja. a przynajmniej jeszcze nie odkrylem :P
juz mam z 15 programow i liczba caly czas rosnie... :P

nax 21:54 poniedziałek, 25 kwietnia 2011

razor84 to nie 62s błędnie oblicza, tylko ten nieszczęsny garmin connect, źle to odczytuje. Polecam SportTracks 2.1 wersję bezpłatną.

fredziomf 21:38 poniedziałek, 25 kwietnia 2011

"Zaliczyłem też jedną soczystą glebę gdy nagle skończył mi się grunt a zamiast niego pojawił się 1,5-metrowy drop :P" Masz na myśli dropa z drugiego zdjęcia ?? :D

janek391 21:17 poniedziałek, 25 kwietnia 2011

a juz widze, ze w wersji skroconej pokazalo czas ogolny
a nie czas jazdy :)

razor84 21:16 poniedziałek, 25 kwietnia 2011

no!!!1 w koncu na reda wpadles nalapac troche kolorkow :)
a zjechales na sam dol, czy tylko z gory kukałeś?

cos ten garminek niesforny, dystans zaniza, a czas wydluza ;)
srednia w dol ;>

razor84 21:13 poniedziałek, 25 kwietnia 2011
Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa echcz

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]