Na zakupy :P

Poniedziałek, 14 lutego 2011 · Komentarze(3)
Kategoria Po mieście
Nie udało się wyciągnąć nikogo w teren więc popołudniem sklepy i mały objazd miasta, zajrzałem też na herbę do ultrapodobnych :P. Samemu jeździć się nie chciało więc po wszystkim do domu bo czas także naglił.

Full dostał kolejnego XT-ka na przód, może ten wytrzyma więcej :P. Neoprenik na ramkę, oczywiście Meridki :P. No i wreeeszcie nowa pompka. Z manometrem i łatwo osiągalnymi wysokimi ciśnieniami, mrr. I też oczywiście Merida =P. Choć te kolory to by se mogli... ;).
Ach, wszystko świetnie działa a nie ma kiedy jeździć : <

Komentarze (3)

pompka fajna i wazy pol kilo ! ;P

razor84 10:16 poniedziałek, 21 lutego 2011

:P
czy ja wiem czy tu sie ma co zapchac :P moja stara bez zadnych zaslepek itd dzialala, wystarczylo dmuchnac ;) i ewentualnie raz na jakis czas przesmarowac tloki. o pompke tez trza dbac =P
przejezdzi sezon to bedzie dopsz, wiecej od niej nie wymagam =D

nax 16:13 czwartek, 17 lutego 2011

Widzę gruntowny skan przeprowadzasz.. już jakiś czas. Ja nie mogę doczekać się swoich zabawek i wracam tu na bloga oglądać jak się cieszysz ze swojej jałówki :D
A tak btw. mam tę samą pompkę i nie chcę Cię uprzedzać ale musisz bardzo o nią dbać, szczególnie jak jeździsz w mokre i błotniste trasy. Szybko rdzewieje i łatwo się zapycha. Manometr działa jak ma ochotę :) ale spisuje się dzielnie - katowana razy dziesiąt.

Jedris 19:52 wtorek, 15 lutego 2011
Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa owacy

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]